Jak projektuje się nowoczesne ogrody? Oto kilka zasad

 

Jeśli chcesz mieć świetnie zaaranżowaną przestrzeń przed domem, udaj się do NewgGrdenStyle.pl . Pracujący tam specjaliści wiedza, jak projektuje się nowoczesne ogrody. A nie jest to łatwa sztuka! Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że zgodny z nowoczesnymi trendami ogród musi być bardzo prosty, a prostota jest najtrudniejszym wyzwaniem dla projektanta – musi być stylowa, a jednocześnie nie nudna. Jak to osiągnąć?

 

W nowoczesnych ogrodach na pierwszy plan wysuwają się kształty i materiały.

 

W nowoczesnych ogrodach na pierwszy plan wysuwają się kształty i materiały. Rządzi geometria i natura – dużo tu drewna, kamienia, czasem betonu i szkła. Nie ma tu natomiast wielu barw, bujności roślin, czy nieokiełznanego chaosu. Nowoczesne ogrody to zdecydowanie propozycja dla koneserów, którzy docenią te subtelności i którzy ponad ilość stawiają jakość, także w dziedzinie aranżacji przestrzeni przydomowej. W dodatku takie gustowne urządzenie przestrzeni wcale nie musi kosztować majątku. Z jakimi wydatkami należy się liczyć:

 

  • Gotowy projekt można kupić już za 100 zł, a bardziej zaawansowany za 300 – 500. To dobra baza do późniejszych modyfikacji.

  • System modułowy pozwala stworzyć projekt nowoczesnego ogrodu z gotowych elementów, za każdy należy liczyć od 220 do 550 zł

  • Indywidualne projektowanie jest najdroższe i z pewnością będzie kosztowało ponad 100 zł, przy czym trudno podać górną granicę.