Optyczne powiększanie małego wnętrza

 

Szukasz mieszkania blisko centrum dużego miasta, ale nie stać Cię na duży metraż? Nie chcesz jednocześnie rezygnować z dużej przestrzeni i lubisz nowoczesne wnętrza? Zastosuj tych kilka porad praktycznych, a maleńkie M-3 okaże się naprawdę duże.

 

Jasne barwy

 

To ogólnie przyjęta zasada i doskonałe rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni. Nowoczesne wnętrze w jasnym kolorze będzie sprawiało wrażenie znacznie większego, niż jest w rzeczywistości.

 

Funkcjonalność i praktyczne rozwiązania

 

W nowoczesnych wnętrzach o małym metrażu należy pamiętać o tym, że otaczanie się wieloma bibelotami albo niezbyt przemyślanymi meblami skrzyniowymi nie sprzyja poczuciu przestrzeni. Skup się na sprytnych schowkach, pomysłowych rozwiązaniach dzięki którym zaoszczędzisz sporo przestrzeni.

 

Połysk

 

Sklep homekoncept.shop posiadają często bogaty asortyment mebli z połyskiem, które pięknie wyeksponują nowoczesne wnętrza. Wybierz meble z frontami z połyskiem, stolik z chromowanymi nóżkami, czy też nietuzinkowe oświetlenie z połyskującej stali, które będzie ozdabiało pomieszczenie także za dnia.

 

Światło

 

Przede wszystkim światło dzienne – im go więcej, tym lepiej. Nie zakrywaj więc okien ciężkimi zasłonami, nowoczesne wnętrza to doświetlone pomieszczenie, które nie wymaga ozdabiania okien przytłaczającymi tkaninami.